Долен кухненски шкаф Сити БФ-Бяло фладер-04-40 Десен, 35 см., Плавно затваряне, МДФ Бяло фладер/Бяло гладко, Ирим

Продуктов код: 5116
Крийм гланц
Антрацит гланц
Бяло гланц
Бяло мат
Олив мат
Капучино мат
Карбон мат
Сонома
Дъб натурал
Деним мат
Цимент мат
Сатен
Орех адмирал
Дъб дакота
Сонома арвен
  • 57/ 111.48 лв
Безплатна доставка при поръчка над 403 / 788.20 лв
  • БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА 10 - 30 работни дни
  • Срок за доставка: 10 - 30 работни дни

"Сити БФ-Бяло фладер-04-40" - кухненски шкаф, който е част от модулна система за обзавеждане на кухни "CITY". Разполага с рафт и врата отваряща се надясно. Моделът шкаф се предлага съответно и с отваряне наляво.


Може да комбинирате горни и долни шкафове с вратички в различни цветове, както от ПДЧ и МДФ, но задължително с еднакъв цвят на корпуса.

Опционално може да закупите и термоплот в цветови декори от предложените.

В посочената цена НЕ е включен термоплот!

Размери:

  • Без плот: 35/55/87
  • С термоустойчив плот (при дебелина 28 мм.): 35/60/90

*Размерите следват последователността: ширина/ дълбочина/ височина, в см.

Цветове:

  • Лице: Бяло фладер
  • Корпус: Бяло гладко
  • Термоплот (с дебелина) - Brera (20 мм.), Алания (28 мм.), Дъб коняк (38 мм.), Дъб класик (38 мм.), Санремо (38 мм.), Камък Антрацит (38 мм.), Небула (38 мм.), Бял мрамор (38 мм.), Неро Бронзо (38 мм.), Дъб Хънтър (38 мм.), Травертин Тоскано (38 мм.), Мрамор Палазо (38 мм.), Галакси (38 мм.), Lazzulli (39 мм.)

Материали:

  • Лице: MDF - 18 мм.
  • Корпус: ПДЧ- 16 мм.
  • Кант: 0,45 мм.

Особености:

  • Дръжка на изображението- № 239 Мед антик - 96 мм.
  • Възможност за избор на модел дръжка
  • Плавно затваряне на вратичката
  • Регулируеми крачета- 100 мм.
* Термоплотът може да бъде изработен цял за избраните от Вас долни шкафове. В предложените цветове термоплот може да поръчате и термогръб. За повече информация се свържете с нашите консултанти на GSM 0899 661 771.

Производител: Ирим

Всичкo от модулна система:

Продукт от категории

Защо да изберете нас ?

Последно разгледани продукти

Възможни са разминавания между представените в сайта продукти в следствие на разлика в дисплей устройствата и допуснати грешки при набора в описанията и цените, за които Мебели Арена се извинява предварително!